Gabinet beauty spa

zabieg samoopalajcy

Jest to formuła zdrowego opalania, która umożliwia uzyskanie pięknej, brązowej karnacji bez eksponowania skóry na działanie szkodliwych promieni UV.

Wstępem do zabiegu jest wykonanie delikatnej eksfoliacji martwego naskórka peelingiem na bazie aloesu i intensywne nawilżenie, co przygotowuje skórę do uzyskania optymalnego efektu.

Podczas specjalnego masażu całego ciała zostaje równomiernie naniesiony na całe ciało żel samoopalający.

Spektakularne rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu, opalenizna wygląda naturalnie i zdrowo, bez smug ani zacieków.

Intensywność zabiegu zależy od rodzaju karnacji i ilości wmasowanego preparatu, co daje możliwość indywidualnego dobierania nasycenia koloru u każdej osoby, cieniowania i modelowania ciała, czyli maskowania krągłości na biodrach, ukrycia brzuszka, optycznego uwydatnienia biustu oraz udoskonalania rysów twarzy.

OPALENIZNA BEZ SŁOŃCA

Samoopalający preparat amerykańskiej firmy St.Tropez, jest uważane przez większość światowych magazynów kobiecych, za najlepszy produkt brązujący dostępny na rynku.

 

Rozprowadzanie lotionu St.Tropez ręcznie daje o wiele lepsze efekty, można dokładnie rozprowadzić samoopalacz po ciele nawet w tych trudniejszych miejscach, jak kolana czy łokcie, gdzie mamy do czynienia ze zrogowaciałym naskórkiem.

Niewątpliwą przewagą lotionów nad metoda Air Brush jest dłuższe utrzymywanie się ładnej naturalnej opalenizny. Lotion bazuje na wyciągu z aloesu, więc bardzo łagodnie się wchłania przez wierzchnią warstwę skóry i nie pozostawia żadnych smug.

Preparat firmy St.Tropez  nie pozostawia  na skórze intensywnego typowego dla wielu samoopalaczy nieprzyjemnego zapachu. Naturalne w 100% składnik opalający DHA i mineralne środki brązujące zawarte w kosmetykach i są dobrze tolerowane nawet przez bardzo wrażliwą skórę. Produkt nie zawiera alkoholu,olejów czy środków konserwujących.  Jest bardzo bezpieczny, gdyż działa tylko na poziomie zewnętrznej rogowej warstwy naskórka, nie wnika głębiej w skórę, nie wywołując podrażnień i alergii.

Co bardzo ważne mogą go stosować kobiety w ciąży. Światło słoneczne nie wpływa na kolor opalenizny uzyskanej dzięki samoopalaczowi i nie hamuje naturalnego przyciemniania skóry pod wpływem promieni słonecznych. Warto jednak pamiętać, by stosować preparaty z filtrem.

Jak długo utrzymuje się opalenizna?

Można oczekiwać, że piękna złocista opalenizna po właściwie wykonanym zabiegu lotionem St.Tropez będzie utrzymywać się do 14 dni, w zależności od rodzaju skóry i odpowiedniej jej pielęgnacji po zabiegu. Codzienne nawilżanie skóry po zabiegu przedłuża czas utrzymywania się opalenizny.

Jak przeprowadzany jest zabieg St.Tropez?

Zabieg trwa około półtorej godziny. Jest przyjemny i relaksujący. Żeby na ciele nie zostały smugi, samo równomierne rozprowadzenie preparatu nie wystarczy. Nakładanie samoopalacza poprzedzone jest peelingiem całego ciała, którego celem jest wygładzenie skóry. Exfoliant

St.Tropez którym wykonujemy peeling składa się z dużych okrągłych granulek, co gwarantuje równomierne wygładzenie skóry. Następnie, na miejsca, gdzie skóra jest bardziej zrogowaciała, łokcie, kolana, stopy, nakładamy specjalny lotion, który dodatkowo nawilża i wygładza skórę. Gdy ciało jest już przygotowane do zabiegu, możemy zacząć właściwe opalanie. Kolistymi ruchami rozprowadzamy brązujący preparat , o intensywnej czekoladowej barwie, który daje nam efekt natychmiastowego przyciemnienia skóry. Kolor ten pomaga w równomiernym rozprowadzeniu lotionu. Kolor właściwy utrwala się w ciągu ok 6 godzin.Następnie za pomocą specjalnej rękawicy polerujemy całe ciało, dla uzyskania jednolitej aksamitnej opalenizny. To wszystko sprawia, że nasza skóra uzyskuje naturalny morski odcień opalenizny, bez smug, zacieków, przebarwień i plam.

Po zabiegu

Przez ok 6 godzin po zabiegu nie można się kąpać, ani używać na ciało żadnych innych preparatów, łącznie z antyperspirantami i perfumami. Od razu po zabiegu możliwe są lekkie zabrudzenia ubrania, dlatego lepiej ubrać się w ciemne i luźne rzeczy, jednak wszystkie ewentualne zabrudzenia łatwo się spierają. Po kilku godzinach możemy już ubierać swoje ulubione ubrania, bez obawy zabrudzenia. Podczas pierwszej kąpieli kolor pomocniczy zmywa się i pozostaje piękna naturalna morska opalenizna, ciemniejsza od koloru pomocniczego. Codziennie należy stosować lotion nawilżający . Zmniejsza to szybkość złuszczania się naskórka i utrzymuje opaleniznę przez dłuższy czas.Podczas opalania na słońcu , zalecane jest używanie kremów do opalania z filtrem.

 

Goleniów Beauty&Spa - masaże, manicure, pedicure, mikrodermabrazja, zabiegi wyszczuplające, pielęgnacja twarzy.

Goleniów ul.Pocztowa 44 (| piętro)