Gabinet beauty spa

Zabiegi złuszczające

Eksfoliacja "NATINUEL"

  Absolutna nowość na polskim rynku! ”Natinuel” jest linią charakteryzującą się wysoką skutecznością i aktywnością dermatologiczną. Są to produkty najwyższej jakości, w których połączenie specyficznych substancji aktywnych, biopeptydów i różnych kwasów organicznych umożliwia skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów dotyczących niedoskonałości skóry. Potwierdzeniem wysokiej jakości „Natinuel” jest fakt, że jest to jedyna linia kosmetyczna we Włoszech uznana przez A.M.I.A. – Włoskie Towarzystwo Medycyny Anti –Aging.

Wskazania do eksfoliacji to m.in. :

- zmarszczki
- starzenie się skóry
- fotostarzenie
- rozszerzone pory
- zmiany trądzikowe
- blizny potrądzikowe
- przebarwienia skóry
- skóra sucha

Eksfoliacje wykonujemy wiosną i jesienią. Można wykonać 1-razowy zabieg (po uprzednim oczyszczeniu cery) dla odświeżenia skóry, natomiast dla uzyskania widocznych i trwałych efektów – polecamy serię 5-6 zabiegów (wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu). Opalanie podczas kuracji jest absolutnie wykluczone.

Dysponujemy różnymi stężeniami kwasów glikolowych: 25%, 35% i 50%.

Stężenia użyte do zabiegu dobieramy indywidualnie, w zależności od rodzaju i grubości naskórka. Zawsze jednak zaczynamy od najniższego stężenia, stopniowo je zwiększając.

Przebieg zabiegu:

- demakijaż oczu i twarzy
- odtłuszczenie i oczyszczenie żelem CLEAN 15%
- aplikacja kwasów o odpowiednim stężeniu
- neutralizacja
- naświetlanie lampą Biotron
- aplikacja „Regina Fluid”
– serum regenerujące
- masaż twarzy, szyi i dekoltu
- maska łagodząca „Bio Active Mask”
- krem

Zabieg Eksfoliacji Kwasami Owocowymi (złuszczanie i regeneracja) wykonywany z wykorzystaniem kwasów AHA, BHA oraz glikolowych: fitynowego, kojkowego (od 10 % do 50 % punktowo ) firmy Natinuel, jedynych, które można stosować przy cerze naczynkowej oraz trądziku pospolitym.

To program odnawiający twarz polegający na złuszczeniu naskórka, które bardzo skutecznie wypłyca drobne zmarszczki oraz blizny. Eliminacja martwych i zniszczonych komórek skóry reguluje działalność gruczołów łojowych, niweluje przebarwienia i poprawia jej koloryt. Usunięcie w procesie głębokiego złuszczania warstwy zrogowaciałej naskórka stymuluje do odbudowy komórki skóry właściwej. Dzięki temu łatwiej ją się nawilża i odżywia.

Przeznaczony dla: osób pragnących wygładzić skórę, spłycić zmarszczki i pozbyć się blizn po wypryskach, a także dla chcących zregenerować i odnowić skórę - poprawić jej nawilżenie, odżywienie, zlikwidować przebarwienia, napiąć, ujędrnić i odświeżyć.

PEELING MIGDAŁOWY NATINUEL

Mandelic Peel

Absolutna nowość na polskim rynku!

Peeling Migdałowy jest zabiegiem odmładzająco – regenerującym. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, również tej najbardziej delikatnej. Jest jedynym w swoim rodzaju peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Peeling Migdałowy jest zabiegiem, który może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem! Może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium, a także u osób nietolerujących innych zabiegów na bazie kwasów. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promieniowanie UV.

Peeling Migdałowy przeznaczony jest dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę!

Wskazania do zabiegu odmładzająco – regenerującego MANDELIC PEEL:

•    starzenie się skóry
•    fotostarzenie się skóry
•    rewitalizacja skóry
•    zapalenie mieszków włosowych

Wskazania do zabiegu specjalistycznego z użyciem MANDELIC PEEL:

•    trądzik pospolity
•    trądzik różowaty
•    łojotok skóry
•    zaburzenia barwnikowe

Peeling złożony a AHA-BHA-AKA

Peeling złożony inaczej eksfoliacja kwasami polega na zmniejszeniu spoistości między martwymi komórkami warstwy rogowej naskórka (w wyniku czego następuje przyspieszenie naturalnego procesu usuwania  gromadzącej się na powierzchni skóry warstwy zrogowaciałych komórek), działaniu na fibroblasty (komórki odpowiedzialne za wytwarzanie kolagenu) a także przyczyniania się do znacznie lepszego nawilżania skóry.
Osłabienie połączeń i spoistości naskórka stwarza możliwość lepszego wnikania substancji aktywnych w głąb skóry. Takie możliwości daje nam peeling oparty na bazie kwasów AHA- kwas glikolowy, migdałowy, jabłkowy, mlekowy; BHA- kwas salicylowy i AKA-kwas pirogronowy. Złożoność tych kwasów daje nam efekty zarówno lecznicze (np. trądzik pospolity, skóra tłusta), jak i odmładzająco - przeciwzmarszczkowe (skóra sucha, dojrzała).

Peel&Lift MARY COHR

PEEL & LIFT (ZABIEG INTENSYWNIE REGENERUJĄCY SKÓRĘ).MARY COHR

ZABIEG PEEL&LIFT - ZABIEG REGENERUJĄCY SKÓRĘ.

EFEKT PEELINGU: DELIKATNE KWASY OWOCOWE TWORZĄ "NOWĄ SKÓRĘ".W związku z trybem życia,wiekiem czy stresem skóra traci blask.Zabieg usuwa martwe komórki naskórka oraz niedoskonałości ułatwiając w ten sposób skórze oddychanie.Kwasy owocowe wykorzystane w zabiegu PEEL&LIFT delikatnie rozbijają połączenia międzykomórkowe pomiędzy martwymi i żywymi komórkami,aby uwolnić blask nowych komórek.

EFEKT LIFTINGU: CZYSTA WITAMINA C REGENERUJĄCA STRUKTRY KOLAGENU.Aplikacja maski z zawartością witaminy C działa odmładzająco, regeneruje włókna elastyny oraz minimalizuje przebarwienia. Skóra nabiera blasku, wygląda świeżo i znacznie młodziej.

ZABIEG POLECANY JAKO INTENSYWNA KURACJA WIOSNĄ I JESIENIĄ LUB JAKO JEDNORAZOWY ZABIEG REGENERUJĄCY.
Zabiegi tradycyjne - masaż + maska

 

Goleniów Beauty&Spa - masaże, manicure, pedicure, mikrodermabrazja, zabiegi wyszczuplające, pielęgnacja twarzy.

Goleniów ul.Pocztowa 44 (| piętro)