Gabinet beauty spa

Skóra wrażliwa i naczyniowa.

Program przeznaczony dla cery naczyniowej i wrażliwej. Stosowane tu specjalne preparaty zapobiegają pękaniu naczyn-ek: leczą, łagodzą, uspokajają i koją.

Naczynia krwionośne są wzmacniane i uszczelniane. Zostają złagodzone zaczerwienienia na skórze. Program zapobiega negatywnym efektom zmian pogodowych. Stanowi ochronę przeciwko wolnym rodnikom. Skóra wygląda młodziej i zdrowiej.

Rekomendowany również dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach lub narażonych na częste zmiany temperatur. Jest to zabieg leczniczy, który najlepiej stosować w serii.

Gdy wrażliwa skóra potrzebuje specjalnej troski…

HYPOALERGICA MAX     Dermika

łagodny zabieg przeciwzmarszczkowy do skóry wrażliwej

Stworzony wg idei „po pierwsze nie szkodzić” zabieg przeciwzmarszczkowy przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji cery wrażliwej. Łączy w sobie działanie sprawdzonych składników i preparatów z nowoczesnymi rozwiązaniami współczesnej kosmetologii. Zastosowanie w trakcie zabiegu wyjątkowego połączenia peptydu NEURO-TOLERANCE z kwasem hialuronowym i pantenolem ma za zadanie ukoić i przywrócić komfort skórze wrażliwej, natomiast płat kolagenowy
i emulsja z kompleksem COLLAGEN BOOST wykorzystane są, aby w łagodny i delikatny sposób zredukować zmarszczki, przywrócić skórze blask, jędrność i elastyczność. Ponadto witamina P zwana również witaminą przepuszczalności (permeability vitamin) ma za zadanie wzmocnić naczynka i sprawić, by były one bardziej odporne na czynniki wyzwalające reakcję rumieniową. Chwili relaksu dopełni masaż wykonany preparatami, których bezpieczeństwo potwierdza doświadczenie kosmetologów stosujących je w swoich gabinetach.

Efekty widoczne po zabiegu:

  • poprawa wyglądu skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • silne nawilżenie i ukojenie
  • przywrócenie poczucia komfortu
  • przywrócenie skórze młodzieńczego blasku i świeżości

Uwaga:

Każdy zabieg do cery wrażliwej powinien być poprzedzony szczegółowym wywiadem. Jeżeli zaistnieje podejrzenie występowania schorzeń dermatologicznych (np.: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik różowaty lub inne) lub klient jest w trakcie leczenia dermatologicznego bądź alergologicznego – nie kwalifikuje się do zabiegu.
W przypadku cer ekstremalnie wrażliwych zabieg polecamy wykonywać pojedynczo, cerom delikatnym, suchym, wymagającym polecamy kurację 4–6 zabiegów 1 raz w tygodniu.

VITA ROYAL JELLY


Clarena

Zabieg odżywczy dla skór naczyniowych

Wskazania do zabiegu:
Dla skóry płytko unaczynionej z couperose, wrażliwej, wysuszonej z utratą naturalnych mechanizmów obronnych i starzejącej się. Polecany również dla skóry atroficznej (skóra palaczki), zmęczonej, szarej i zestresowanej.

Działanie zabiegu:
Skóra po zabiegu jest odżywiona, wyciszona, zrelaksowana, nawilżona, wygładzona (zredukowane są drobne zmarszczki) i kompleksowo zrewitalizowana. Zabieg wzmacnia również mechanizmy obronne skóry, poprawia elastyczność naczyń włosowatych, zwiększa równowagę biologiczną komórek oraz podtrzymuje i wzmacnia warstwy komórkowe, zapewniając maksymalny relaks i wypoczynek.

UKOJENIE – zabieg do cery naczyniowej, wrażliwej, reagującej rumieniem na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr czy mróz. Składniki zastosowane w zabiegu zmniejszają nadreaktywność naczyniową, wzmacniają ścianki naczyń krwio0nośnych, likwidują podrażnienia, chronią skórę przed wolnymi rodnikami. W zabiegu wykorzystywana jest sonoforeza, pomagająca składnikom aktywnym lepiej penetrować w głąb skóry.

 

Goleniów Beauty&Spa - masaże, manicure, pedicure, mikrodermabrazja, zabiegi wyszczuplające, pielęgnacja twarzy.

Goleniów ul.Pocztowa 44 (| piętro)