Gabinet beauty spa

Cera tłusta i mieszana

Skóra mieszana, tłusta i zanieczyszczona

Główną przyczyną powstawania zanieczyszczeń na skórze mieszanej i tłustej jest nadmierna aktywność gruczołów łojowych. Rozszerzone pory nie nadążają usuwać sebum i łatwo się czopują. Czarne punkciki widoczne na skórze to zaskórniki. Żyjące w gruczołach łojowych propionibakterie i zarazki znajdujące się na skórze rozkładają sebum i w ten sposób dochodzi do stanów zapalnych, tworzą się guzki i krostki.

Nadmierną aktywność gruczołów łojowych można łatwo zauważyć na obszarze czoła, nosa i brody (skóra mieszana). Wyraźnie widać duże pory, tłusty połysk, nadmiernie zrogowaciały naskórek usiany zaskórnikami.

Proponujemy zabiegi

MARY COHR     „W SERCU OCZYSZCZANIA”

Rozszerzone pory, błyszczenie, niedoskonałości skóry, drobne podrażnienia - to zwykłe objawy skóry mieszanej i tłustej.
Mary Cohr stworzyła kompletną pielęgnację skóry tłustej i mieszanej, której celem jest wyregulowanie pracy gruczołów łojowych, zniwelowanie błyszczenia oraz przywrócenie blasku cerze. Każdy preparat z linii oczyszczającej wzbogacony jest o Kompleks Sebostop, składający się z roślin wyselekcjonowanych z powodu ich silnego działania anty-łojotokowego i oczyszczającego. Kompleks zwęża pory i likwiduje wszystkie problemy tłustej skóry związane z nadmiernym wydzielaniem sebum.

CatioVital

Piękniejsza skóra już od pierwszego zabiegu

beauty4Kompletny głęboko oczyszczający zabieg z olejkami fitoaromaterapeutycznymi, dla głębokiej detoksykacji i pięknej skóry.

CatioVital jest unikalną metodą, dzięki której po godzinie skóra wygląda ”jak nowa”. Zabieg stosowany raz w miesiącu przez cały rok gwarantuje skórę pełną blasku. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry dzięki temu, iż jest dostępny w ponad 20 wersjach.

 

Goleniów Beauty&Spa - masaże, manicure, pedicure, mikrodermabrazja, zabiegi wyszczuplające, pielęgnacja twarzy.

Goleniów ul.Pocztowa 44 (| piętro)